Konya
27 Şubat, 2024, Salı
logo altı
 • DOLAR
  31.14
 • EURO
  33.79
 • ALTIN
  2037.2
 • BIST
  9190.41
 • BTC
  57022.5$

SEÇİM GERGİNLİĞİ...

25 Temmuz 2014, Cuma 10:40

Maalesef siyasiler üsluplarına dikkat etmeyip halkı geriyorlar.Hatta insanları ötekileştiriyorlar. Sonra suçu karşı tarafa atıyorlar... ana muhalefet başkanı (Lideri demiyorum) KILIÇDAROĞLU bakın Başbakanla ilgili neler söylüyor. Aslında inanılmaz bit Tayyip ERDOĞAN düşmanlığı ifade ediyor. Başbakanın hırsızlığından, yabancılığından dem vuruyor, yok efendim googlda Şu kadar tıklanmış yalancı derseniz, hırsız derseniz çıkıyormuş. En kötüsü ise iki kişiden birinin oyunu olan Başbakana "DİKTATÖR BOZUNTUSU" diyecek kadar ar damar çatlamış. Sayın KILIÇDAROĞLU bunları söylerken Recep Tayyip ERDOĞAN taraftarlarını otomatikman ötekileştirmiş olmuyor musunuz?

Sizin bu söylemlerinizi Ak partililer sineye çekebilir mi...

İsrail'i kınarken yine Başbakana saldırıyorsunuz. Sayın KILIÇDAROĞLU bütün bu hareketleri yaptıktan,suçlamaları yaptıktan sonra Recep Tayyip ERDOĞAN Cumhurbaşkanı seçilirse, ve Cumhurbaşkanıyla da görüşürse, yüzüne bakarsa kendinde yüz olmadığının ispatını da yapmış olur. Zira be birine bu kadar hakaret bu kadar suçlama yaparsam hayatta bir daha görüşmem. Olan oldu. Söylemlere dikkat edilse çok iyi olurdu.

RAHAT BİRİLERİNİ RAHATSIZ EDİYOR...

Allah'a binlerce şükür cennet gibi bir vatanda yaşıyoruz. Rahat yaşıyoruz, dış güvenli yaşıyoruz. Savaş görmüyoruz. Bu içimizdeki bazılarını rahatsız ediyor. Özellikle iktidar hırsıyla yanıp tutuşanlar bu rahatlığı ateşe verip yakmak istiyorlar. Bunun başında da Ana ve Yavru muhalefet geliyor. GEZİ olaylarıyla dış destekli bir provakosyonu ortaya koydular. Ülke genelinde sokak gösterilerini sahnelemeye çalıştılar. Gençleri polise saldırttılar 8 - 10 gencimizi hiç yoktan hayatlarından ettiler. Sonra öldürülen gençler üzerinden gösteriler yaptılar. Ölen gençlerimizin ailelerini adeta konu mankeni yaptılar. UKRAYNA dahi Gezi olaylarına benzer olaylardan iktidarın devrilmesinden ümitlendiler. Ukrayna'dakiler iktidarı devirdiler ama KIRIM ellerinden gitti. Hala ülkelerindeki Rus ayrılıklarla  boğuşuyorlar.

En acısa da gezi olaylarının CD si Ana muhalefet Başkanı KILIÇDAROĞLU tarafından bizzat elden AB üyelerine servis edilip Türkiye Jurnallendi...

Şu CENNET vatanımızda huzur bozmaya bizi birbirimize düşürmeye kimsenin hakkı yok. Aklımızı başımıza alalım. Görmüyormusunuz GAZZE' yi FİLİSTİN'i IRAK'ı SURİYE'yi LİBYA'yı MISIR'ı UKRAYNA'yı TUNUS'u vb. ülkeleri...

İktidar hırsınıza, Recep Tayyip düşmanlığınıza bu ülkenin tahatlığını feda etmeyin...

İSRAİL KATLİAMINA CAN MUHABİRİ BİLE DAYANAMADI...

GNN Gazze'den yayın yapıyor hem de canlı...

Bayan Muhabir Bombalanan yerleri görünce üzülüyor. Yanındaki İsrail vatandaşlarının her bombalamada sevinç çığlıkları atması CNN in insan olan bayan muhabirini çok rahatsız ediyor ve bu durumu protesto eden bir twit atıyor. Şu anda CNN in bayan muhabiri UKRAYNA da oraya sürülüyor. CNN de bu yakışır.

Hristiyan alemiyle beraber kimlik kişiliğini kaybetmiş müslüman görünen ilkelerde seyrediyor. Heyhaat...

Şu Suudi Arabistan'a bir bakın. Dinde krallık yok ama krallıkla idare ediliyor.

Krallar ve soyu saltanat içinde yaşıyorlar. Bir türlü sağlıklı HAC organizasyonu yapamıyorlar...

Şu Mısır'a bakın Gazze'yi İsrail'in kucağına itiyor. SİSİ den ne beklersiniz; kendi halkını katledenler İsrail'e kılını kıpırdatamıyor buna Suriye'de dahil. SİSİ ye diktatör diyemeyen EKMELEDDİN Bey'in kulakları çınlansın.

Kalın  Sağlıkcakla

Yorum Yazın

E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar ile işaretlenmişdir.