Konya
28 Şubat, 2024, Çarşamba
logo altı
 • DOLAR
  31.18
 • EURO
  33.74
 • ALTIN
  2030.9
 • BIST
  9209.79
 • BTC
  59152.91$

SAĞDUYU SAHİBİ MİLLETVEKİLLERİ BOL SU İÇİN (!)

17 Ekim 2014, Cuma 00:00

İlk okumada bu başlığı yadırgayıp, şaşırabilirsiniz. Ancak Meclisimizdeki sağduyu sahibi millet vekillerimize büyük görevler düşüyor. Kobani’yi bahane edip 35 vatandaşımızın kanına giren terör örgütü ve onun Meclisteki uzantısı siyasi parti mensuplarının yüzünün ıslanması gerekiyor. Bu görevde tabii ki Meclisimizin sağduyu sahibi milletvekillerine düşüyor. Protesto’nun yakıp, yıkarak, öldürerek değil yüz ıslatılarak yapılabileceğini bu tiplere göstermeliyiz. Ha! Yüzünü ıslattığınız insanlıktan nasibini almamış bu kişiler “Oh yağmur yağıyor” da diyebilir. Şimdiden diliyorum Tükürüğünüz Bol olsun…

HDP Eş başkanı Selahattin DEMİRTAŞ Kobani’yi bahane edip PKK lı teröristleri meydanlara çağırıyor. Tabii Belediye otobüsü içinde Serap kızımızı molotofla yakarak şehit eden, Uzman Çavuşu Hakkari’de

Ensesinden, arkadan vurup kahpece öldüren, Diyarbakır’da dershane önüne bomba koyup körpecik Kürt gençlerimizi öldüren ki bu örnekleri yüzlerce çoğaltabiliriz, bu teröristler Meydanlarda Davul-Zurna eşliğinde halay mı çekeceklerdi… Selahattin DEMİRTAŞ ben onlara ( teröristlere ) meydanlara çıkın dedim ama şiddet uygulayın demedim diyor. İlahi Selahattin DEMİRTAŞ teröristler senin ne dediğini anlamayacak kadar aptal mı? Eğer biraz insani duygun ağır bassaydı şiddet olayları başlar başlamaz ekibinle bütün televizyonlara çıkıp, basın aracılığıyla şiddeti Kınadığını ve derhal terörist faaliyetlere son verin diyebilirdin.  Her şey oldu bitti. Doğu ve Güneydoğuda ki vatandaşlarımız sizleri lanetleyince kıvırdınız. Siz kendinizi yormayın Selahattin Bey biz sizi iyi biliriz. Sizi Diyarbakırlı oğlu ölen bir Kürt vatandaşımız televizyon kanalı ile çok iyi tanıttı. Kanal a vasıtasıyla Kürt kökenli vatandaşımızı dinledik hislerimize tercüman oldu…

Bu arada Atatürk’ün kurduğu CHP ki, Atatürk benim iki eserim var biri “CHP” diğeri “Cumhuriyet” dediği bu parti maalesef Kobani’yi bahane edip yakıp yıkan öldürenleri teşvik etti.

Atatürküm! Senin iki eser

Neden biri olan CHP sizlere ömür. Cumhuriyetimizi ise Türk Milleti Koruyor ve Koruyacak…

CHP’nin Genel Başkan Yardımcısı etnik kökeni belli Sezgin TANRIKULU attığı twitle aynı HDP gibi, herkesi sokağa çağırıyor Yazık vallahi yazık… Parti Başkanı Kemal KILIÇTAROĞLU’ndan tık yok.

Hükümet yeni bir “güvenlik yasası” ile bu meydanlarda terör estiren, adam öldüren, Kamu binalarını, okulları, vatandaşın dükkanlarını yakan yıkan polise saldıran, bankamatikteki paraları çalan sarraf dükkanlarını yağmalayanlara karşı ceza artırımına gideceğini ifade edince yine CHP’li Sezgin TANRIKULU rahatsız oluyor. Güvenlik yasası çıkarsa, hukuk devletinden uzaklaşıp güvenlik devletine, polis devletine döneriz diyor. Teröristler yakıp yıkarken öldürürken çalarken gıkın çıkmıyor. Devlet cezaları artırınca hemen cazgırlık yapıyorsun.

HDP grup Başkan Veli İdris BALÜKEN eğer güvenlik yasası çıkarılırsa ülkede iç savaş çıkar diyor. Yanı diyor ki bizim teröristlerimiz yaksın, yıksın, öldürsün ama az ceza alsın. Birde tehdit ediyor iç savaş çıkar diye = Efendim HDP’li İdris BALÜKEN’e göre Bingöl’de iki polisin şehit olduğu terör olayını PKK yapmamış. Kendisi kandili sormuş muş. Onlarda bizim haberimiz yok demişmiş. Bak sen! Efendim HDP ’li İdris ‘Bey’e göre bu işi provokatörler yapmışmış. Tabi bende bir yerlerimle güldüm. Gazeteci Fatih ÇEKİRGE ’de ne kadar saf. Efendim İdris Bey’in söylediği araştırmalı diyor. İdris Bey doğru söylüyor olabilirmişmiş. Ey Fatih ÇEKİRGE kardeşim o zaman sen araştır. Hemide araştırmacı gazeteci olursun. Terör örgütü ve onun uzantısı partiye bu inanma bu hoşgörü nedir anlayamıyorum.

Kobani olaylarının ertesinde CHP Genel Başkanı KILIÇDAROĞLU yüzündeki gizli gülümsemeyle devleti eleştiriyor. Efendim İçişleri bakanı “Şiddet misliyle karşılık bulur” demiş. Devlet hiç şiddet uygularmıymış. Yahu KILIÇDAROĞLU vallahi bizi güldürüyorsun. Adamlar yakıp yıkıyor, öldürüyor sen onları görmeyip devleti eleştiriyorsun. Devlet şiddete karşı domates mi atacak?

Sayın KILIÇDAROĞLU birde siyasi iktidara diyorsun ki benim aklıma uysaydınız ülke bu hale gelmezdi diyorsun. Kelin merhemi olsa önce kendi başına sürermiş. Çok aklın varsa iktidar ol. Sokak olaylarından, terörden oy bekleme. Biz senin nasıl bir ESED ’çi olduğunu biliriz. Avrupalara gezi olaylarını nasıl servis ettiğini Türkiye IŞİD ’i destekliyor yalanlarınızı unutmuyoruz. Sandıkta görüşürüz.

Esen Kalın.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar ile işaretlenmişdir.