Konya
28 Şubat, 2024, Çarşamba
logo altı
 • DOLAR
  31.18
 • EURO
  33.77
 • ALTIN
  2034.0
 • BIST
  9189.2
 • BTC
  58416.45$

Hayırlı Olsun!

01 Nisan 2014, Salı 09:30

İkigün önce yapılan genel pardon yerel seçimler için kullandım bu başlığı..

Eveeet ! Seçimler bitti şapka düştü kel göründü ..

SEÇİMLER İÇİN DEMİREL NE DEDİ ?

Hiçbirşey demedi. Hayret ! Birşeyler söylemeliydi bence.. Nasıl sabretti bilemiyorum. Seçim sonuçlarını hala düşünüyordur. Bekleyelim beklide bir açıklama yapar Sayın Süleyman DEMİREL.

SARIGÜL OLDU MORGÜL!

Seçim öncesi dünyaları ben yarattım havasındaki MUSTAFA SARIGÜL İstanbul’da seçimleri kaybetti! Sarıgül’ün soyadını değiştirip ilerdeki seçimlere MORGÜL soyadıyla girmeyi düşündüğü söyleniyor..

Türkiye Değişim Hareketi (TDH) kurup illerde örgütlenen, Kılıçdaroğlu lehine partileşmekten vazgeçip arkadaşlarını bir İstanbul Belediye Başkan adaylığına değişen Sarıgül’ün son halini görmek isterim..

Sayın SARIGÜL İstanbuldan CHP den Belediye başkanlığı için aday olunca Sarıgül Balonmu yoksa Bombamı diyerek yazı yazmıştım. Varın siz karar verin—

ANKARA’DA MANSUR YAVAŞ! KİM DEMİŞ ÇOK YAVAŞ!

Açılan sandıkların yüzdesi, henüz yüzde on iken kameralar karşısına geçip çok hızlı hareket edip kendisinin Ankara Büyük şehir Belediye başkanı seçildiğini belirten Mansur Yavaş, soyadına yakışmayan bir şekilde çok hızlı hareket edip herkesi hayrete düşürmüştür……

Sayın YAVAŞ 100 kmlik yolun 10 km sini yapıp yolu bitirdim diyerek sürücüleri büyük tehlikeye atmıştır.

CEMATÇİ KARDEŞLERİME DUYURU!

30 Mart Pazar günü Türkiye’de Yerel Seçimler yapıldı. Büyükşehir olan yerlerde Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Normal ilerde ve ilçelerde Belediye Başkanlığı  il ve ilçe genel meclisi üyelikleri seçimleri yapıldı. Haaa birde muhtarlarımızı seçtik. Bunları niye yazıyorum. Sizler yani cemaatçi kardeşlerimin hizmet hareketiyle, insanlara yardımla , insanlara dinini öğretmekle (!) meşgulsünüz. Bir de lideriniz Amerika’da. Seçimlerden haberiniz yok diye yazdım. Seçimleri kim mi kazandı? Söylemeyecektim ama söyleyeceğim. Sürpriz oldu seçimleri siz kazandınız ( Nisan Biiiiir)

SAYIN KILIÇDAROĞLU 30 MART AKŞAMI VE GECESİ ?

Sizi ekranlarda göremedik. Seçim öncesi çok iyiydiniz. Cemaati kalabalık görüp coşan imam görüntüsündeydiniz.

Başbakan ‘ın seçimler sonucu yurt dışına kaçacağını felan söylediniz ama adamlar BAKON’a çıkıp konuştular. Kaçmadılar niye bilmiyorum ?

Sayın KILIÇDAROĞLU siz niye Balkonda konuşma yapmadınız. Kusura bakmayın unuttum sizin bakonunuz yoktu..

Ama Haluk Koç sizin yerinize Balkon’a benzer bir yerden konuştu ama yalandan Balkon adeta çökecekti..

Sizden kabadayıca bir konuşma bekliyoruz..  Seçim öncesi gibi hiçbir şey olmamış gibi çıkın konuşun.. Balkon olmasada olur..

 

DEVLET BAHÇELİ NE DİYOR!

AK Parti seçimleri iyi okumalı diyor sayın BAHÇELİ .. Doğru söylüyor AK Parti sonuçları iyi okumalı. Zafer sarhoşluğu yaşamamalısınız. Bende katılıyorum..

Sayın BAHÇELİ İstanbul ve Ankara’daki MHP’ nin oy oranlarını bırakın okumayı görebiliyormusunuz ?

İstanbul’da PKK partisinden sonra geliyorsunuz. Farkında mısınız ? Şu Ankara’da ki halinize bakın..

Sayın BAHÇELİ yakın gözlüğünüzü takın ve MHP açısından seçim sonuçları okuyon . Kağıtta kocaman bir “ ÇEKİN GİDİN” yazıyor.

AK PARTİCİLER KENDİNİZE GELİN!

Araçlarınızı 30 Mart Gecesi 01.30 da denemenizi doğrusu yadırgadım. Hele Korna çalıyormu diye gecenin bu saatinde Kontrol ediyorsanız yazıklar olsun size.. Sizin ambleminiz Korna değil AMPUL .. Siz ampulun yanıp yanmadığını kontrol edin..

SON DAKİKA! SEÇİMLER YENİLENECEK..

35 İldeki elektrik kesintisi nedeniyle oy pusulalarını rahat göremediklerini söyleyen muhalifet partileri , seçimlerin yenilenmesi için Anayasa Mahkemesine başvurdular. Seçimlerin gündüz yapıldığı iddialarınıda kesinlikle rddettiler..

NOT:Bugünkü yazımın Ana kaynağını NİSAAAAN BİİR’den aldım .. Nisan ayının diğer günlerinde ciddi bir şekilde buluşmalı dileğiyle.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar ile işaretlenmişdir.