Konya
27 Şubat, 2024, Salı
logo altı
 • DOLAR
  31.14
 • EURO
  33.84
 • ALTIN
  2035.6
 • BIST
  9179.48
 • BTC
  56535.16$

HAKAN ŞÜRÜRÜN MİLLETVEKİLLİĞİ

30 Kasım -1, Pazartesi 00:00

Her zaman söylüyorum. milletvekili kalitesi ne kadar yükselirse T.B.M.M de o kadar kaliteli olur. Son günlerdeki meclisteki kavgalar, yumruklaşmalar da TBMM'nin kalite görüntüsü oluyor

İllerden seçilen vekiller o ilin milli takımı olmalı dedim. Birileri yanlış anladı. Milli takım futbolcusunu vekil yaptı. Cemaatin önerisiyle Hakan ŞÜKÜR  vekil adayı olunca yazılarımla itiraz ettim. Sakalımız yok ki sözümüzü dinlesinler misali Hakan ŞÜKÜR millet vekili oldu. Allah'ını seven söylesin! Hakan ŞÜKÜR vekil oldu, bu millete ne verdi? Vekil oldu parayı  beğenmedi,gitti bir yayıncı kuruluşta yorumcu oldu. Cukkaları  götürdü Hakan ŞÜKÜR ün hedefi SPOR BAKANI olmaktı. Efendim o kültüre,bilgiye sahip miydi? Gerek yok ki cemaate gir yeter. Milletvekilliğin ide  öyle olmadı mı ?

Hakan ŞÜKÜR'LE aynı dönem de vekil olanlar, top sektirmeyi bilmiyorlarsa yazıklar olsun!

Acaba vekillik gittikçe ayağa mı düşüyor? Diye aklıma geldi.

Başkasına ayağı güçlü olan iyi top oynayan vekil oluyor Ama hakkını yemeyelim Hakan ŞÜKÜR top oynarken topa kafasını da vururdu. kafasını kullanırdı demiyorum.

Adliye'de Emniyette göz altına alınan Polisleri ifade sırasında yalnız bırakmadı Hakan ŞÜKÜR.

Laçkalaşmış  adalet sisteminin, adliye binaları Hakan ŞÜKÜR'E bile sorgulama esnasında kapılarını açmış helal olsun. İtalya'nın TORİNO takımına transfer olunca , ona TORİNOLU ŞABAN demişlerdi.

Niye dediler bilemiyorum. Elin ağzı torba değil ki büzesin...

PARALEL YAPI SADECE POLİSLERDENMİ OLUŞUYOR

Tabi ki hayır! Bakanı vardı, milletvekilleri vardı, hem de AK partili. Bir kısmı ikbalini kaybetmemek için sesini çıkarmazken bir kısmı partiden istifa edip cemaat savunuculuğuna soyunuyor. örnek eski bakan İdris Naim ŞAHİN, Örnek İdris BAL. İnanılmaz sinirli görüntüleriyle cemaat kanallarından endam eyleyip, Başbakan'a ver yansın ediyorlar AK parti düşmanı kanallarda kapılarını paralel yapının adamlarına açtılar. Tabii gündemde Paralel yapının polisleri var. Peki Üniversiteli rektör,dekan akademisyenler ne olacak. milli eğitimde kadroları dolduran müdür, müdür yardımcısı, öğretmenler ne olacak?

Dış işleri iç işleri, hatta Kültür Bakanlığına sızan Paralelciler ne olacak? Silahlı Kuvvetlere Sızmış şu anda sinmiş olanlara ne olacak? Bunlar  bulundukları makam , mevki ve memuriyetleri cemaat sayesinde aldılar. Bu makamları hakkettiği halde , Bu memuriyetliği hak ettiği halde görev alamayan iş bulamayanların ahı ne olacak? oların yüzünden on binlerce gencimiz hakları olduğu halde iş elde edemediler. Masumların ahı bu paralelcilerin sonunu getirdi getirmeye devam edecek inşallah. Ha bu arada PARALEL YAPININ KONYA AYAKLARI henüz deşifre edilmediler bir zamanlar kartal olanlar  şimdi serçe gibi.

Konya'da paralel yapının bulaştığı YARGI skandalları oldu. Yüzlerce Kişi ADANA'DA özel yetkili mahkemelerde, yargılandılar yargılanmaya devam ediyorlar Şimdilerde emekli o devlerin  Konya emniyet müdürü ne yapıyor acaba? İstanbul'da tutuklanan , elindeki kelepçeyi gösteren bir emniyet müdürünün Kardeşi de Konya'da idi. Burada ki sorgulamaları o yaptı. İşte bunların konuşmaları gerekir vicdanların temiz Kalması gerekir? Acaba Konya'da kimler dinlendi acaba kimler üçyüz yıl gibi rakamlarla yargılandı? Gözaltına alınan Polis isyan ediyor ''Gece Gündüz'' çalıştım sonuç bumu diyor Adama sormazlar mı ? Kime çalıştın diye. Evet. Geçmişle hesaplaşmalıyız bir daha DARBE olmasın diye şuuru yerinde olmayan Kenan EVREN i yargılayan bu devlet bir devre imzasını atan PARALEL yapıyı da acımasızca yargılamalıdır geleceğimiz buna bağlıdır

Esen Kalın.     

Yorum Yazın

E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar ile işaretlenmişdir.