Konya
24 Şubat, 2024, Cumartesi
logo altı
 • DOLAR
  31.07
 • EURO
  33.67
 • ALTIN
  2032.5
 • BIST
  9374.2
 • BTC
  50928.005$

BU BÜYÜK BİR ZAFERDİR

30 Kasım -1, Pazartesi 00:00

Recep Tayyip Erdoğan 12.inci Cumhurbaşkanı Halkın oyları ile seçilen ilk Cumhurbaşkanı seçime 9 seçime girmiş dokuzun uda kazanmış. O parti başkanlığından Başbakanlıktan öte bir lider. Hem de karizmatik bir lider. Muhalefetin kıskandığı ulaşılamayan ete mundar diyen kedi misali, inanılmaz eleştirilen kıskançlığın kine dönüştüğü mücadele için rakiplerinin birleştiği buna rağmen ZAFERLER kazanan bir LLİDER Recep Tayyip Erdoğan. Liderlikten uzak, dünyanın çeşitli devlet başkanlarının kıskandığı bir LİDER…

CHP ve MHP birleşiyorlar 12 Eylül 1980 öncesi akla gelince hayret edilecek bir birleşme. Yanlarına küsuratlı partileri alıyorlar. Sekiz on partiyi geçiyor bu birleşme. Saadet partisi gibi AK partinin kaynağını oluşturan bir parti bile Recep Tayyip Erdoğan düşmanı oluyor. Recep Tayyip Erdoğan'ın başarıları birde Recep Tayyip Erdoğan düşmanları yaratıyor. Bu birlikteliğe birde Fetullah Gülen ekleniyor. Seçime üç gün kala cemaat kanallarından ne güzel beddua ediyor. Oyunuzu Ekmel'e verin Demirtaş’a verin Tayyip Erdoğan'ı kastederek zalime vermeyin diyor. Beddua üzerine beddua. Ne Hocaymış be!

Recep Tayyip Erdoğan CHP, MHP ve küsuratlı partilerle birlikte paralel yapının başınıda ipe dizer gibi diziyor. İsrail’in ABD'nin Müslüman geçinen ihanet odaklı devletlerin her türlü ayak oyunlarına rağmen büyük bir zafer kazanıyor.

Evet, 12.inci Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan seçim akşamı Ekmelettin Beyin gösterdiği yiğitliği gösterip kameralar karşısına çıkamayan KILIÇTAROGLU, Bunca hareketten sonra eğer Cumhurbaşkanlığı makamına çıkarlarsa ona yazıklar olsun derim. Onların yüzü kızarmaz belki ama onların adına ben utanç duyarım.

Sonuç: 12.inci Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ülkemize hayırlı olsun. Allah birliğimizi, dirliğimizi, inancımızı, bayrağımızı bağımsızlığımızı korusun.

KILIÇDAROĞLU! LÜTFEN ÇEKİLİN…

İktidarı kontrol edecek yanlışlarını düzeltecek bir Ana muhalefet bu ülkenin çok büyük ihtiyacı var. Ama İktidar Düşmanı, Recep Tayyip Düşmanı, hareketler yağdıran ana muhalefete bu ülkenin ihtiyacı yok. Seçim akşamı ortalarda gözükmediniz. Ekmelettin Beyi milletin adayı diye takdim ettiniz demek ki değilmiş. Kendi içinizden doğru düzgün Belediye Başkan adayları bulamazsınız, transfer adaylarla seçime girersiniz, kendi içinizden milletin istediği bir aday bulamazsınız Cumhurbaşkanlığı için. Yapmayın etmeyin Lütfen parti başkanlığını bırakın Atatürk'ün partisinin başına bir Lider gelsin.

SAYIN BAHÇELİ SİZDE GİDİN

AK parti iktidarlarından yani 2002 den önce koalisyon ortağıydınız rahmetli Ecevit'in Başkanlığında hükümette yer aldınız Rahşan Hanım'ın hareketlerine gıkınız çıkmadı. Seçim yok deyip, 3 Kasım 2002 baskın seçim sizin eseriniz. Bir nevi AK partinin ekmeğine yağ sürdünüz. Tarihinde MHP’yi barajın altında bıraktınız. Barajın altında kalan DYP Başkanı Tansu Çiller başarısızlık karşısında başkanlıktan ayrıldı. Sizde ayrılacağım dediniz ama gitmediniz. AK partinin PKK ile mücadeledeki tereddütlerinden istifade edemediniz. Son yerel seçimlerde Büyük şehirler de skandal oy aldınız. Oyumuz arttı diye sevindiniz. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Recep Tayyip Erdoğan 'ı Netenyahu  ile özdeşleştirdiniz. Seçilmiş  il yönetimlerini kafanıza göre görevden aldınız. Cumhurbaşkanlığı için yiğit bir ÜLKÜCÜ çıkaramadınız. Bir ÇATI adayın peşine takıldınız. Milletvekillerinizi de kendinize benzettiniz. Sizin milletvekiliniz, Konya milletvekiliniz Ekmelettin beye çok rağbet etti dedi. Sonuç ortada. Lütfen sizde gidiniz partinin başına bir LİDER gelsin. Esen kalın

Yorum Yazın

E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar ile işaretlenmişdir.