);*} GRAFİKLİ Futbol: Haftanın programı

GRAFİKLİ Futbol: Haftanın programı

Spor Toto Süper Lig ve Spor Toto 1. Lige 19. hafta maçlarıyla devam edilecek TFF 2. Lig ve TFF 3. Ligde de 19. hafta karşılaşmaları oynanacak

GRAFİKLİ  Futbol: Haftanın programı
  • 26 Ocak 2019, Cumartesi 12:00


İSTANBUL (AA) Futbolda Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1. Lig, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'e 19. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:


Spor Toto Süper Lig


Bugün:

20.30 BeşiktaşBüyükşehir Belediye Erzurumspor (Vodafone Park)

Yarın:

16.00 İstikbal Mobilya KayserisporBursaspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

19.00 GöztepeGalatasaray (Bornova)

27 Ocak Pazar:

13.30 Çaykur RizesporAkhisarspor (Çaykur Didi)

16.00 Atiker KonyasporAntalyaspor (Konya Büyükşehir Belediye)

19.00 Demir Grup SivassporTrabzonspor (Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül)

28 Ocak Pazartesi:

20.00 FenerbahçeEvkur Yeni Malatyaspor (Ülker)

20.00 Medipol BaşakşehirKasımpaşa (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)

20.00 MKE AnkaragücüAytemiz Alanyaspor (Stat açıklanmadı)


Spor Toto 1. Lig


Bugün:

19.00 GençlerbirliğiAltınordu (Osmanlı)

Yarın:

13.30 DenizlisporAdana Demirspor (Denizli Atatürk)

13.30 BolusporTetiş Yapı Elazığspor (Bolu Atatürk)

16.00 İstanbulsporGazişehir Gaziantep (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

27 Ocak Pazar:

16.00 GiresunsporOsmanlıspor (Giresun Atatürk)

16.00 AltayAfjet Afyonspor (İzmir Atatürk)

19.00 Balıkesirspor BaltokEskişehirspor (Balıkesir Atatürk)

28 Ocak Pazartesi:

19.00 Kardemir KarabüksporHatayspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

19.00 AdanasporÜmraniyespor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)


TFF 2. Lig


Kırmızı Grup

Yarın:

13.30 PendiksporZonguldak Kömürspor (Pendik)

27 Ocak Pazar:

13.00 ŞanlıurfasporKahramanmaraşspor (Şanlıurfa GAP)

13.30 Etimesgut BelediyesporBAK Spor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

13.30 Fatih KaragümrükTuzlaspor (Atatürk Olimpiyat)

13.30 Manisa Büyükşehir BelediyesporKırklarelispor (Mümin Özkasap Spor Tesisleri)

13.30 Bandırmaspor BaltokSivas Belediyespor (Bandırma 17 Eylül)

13.30 Konya Anadolu SelçuksporFethiyespor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)

13.30 Darıca GençlerbirliğiMenemen Belediyespor (Gölcük)

13.30 Tarsus İdmanyurduTokatspor (Tarsus İlçe)


Beyaz Grup

Yarın:

13.30 BayrampaşaSancaktepe Belediyespor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

13.30 HacettepeManisaspor (Ankara OSTİM)

27 Ocak Pazar:

13.00 Gaziantepsporİnegölspor (Gaziantep)

13.30 Niğde AnadoluUTAŞ Uşakspor (Niğde 5 Şubat)

13.30 Yılport SamsunsporGümüşhanespor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

13.30 KeçiörengücüAmed Sportif Faaliyetler (Ankara Aktepe)

13.30 SarıyerSakaryaspor (Yusuf Ziya Öniş)

13.30 Bodrum Belediyesi BodrumsporAnkara Demirspor (Bodrum İlçe)

13.30 Kastamonuspor 1966Eyüpspor (Gazi)


TFF 3. Lig


1. Grup

Yarın:

13.00 YomrasporKarbel Karaköprü Belediyespor (Yomra İlçe)

27 Ocak Pazar:

13.00 Batman PetrolsporSilivrispor (Batman Yeni Şehir)

13.00 Hekimoğlu TrabzonGebzespor (Ahmet Suat Özyazıcı)

13.00 Erzin BelediyesporTire 1922 (Şehit Muhammet Oğuz Kılınç)

13.30 Büyükçekmece TepeciksporNevşehir Belediyespor (Tepecik Şenol Güneş)

13.30 Şile YıldızsporErgene Velimeşespor (Şile)

13.30 Nazilli BelediyesporArtvin Hopaspor (Nazilli İlçe)

13.30 KörfezsporKozan Belediyespor (Kocaeli Alparslan Türkeş)


2. Grup

Yarın:

13.30 Bergama BelediyesporOsmaniyespor (Menemen İlçe)

13.30 Hüseyin Koçer İnşaat ÇatalcasporKızılcabölükspor (Ziya Altınoğlu)

13.30 Sultanbeyli BelediyesporEsenler Erokspor (Maltepe Hasan Polat)

27 Ocak Pazar:

13.00 Yeni OrdusporAltındağ Belediyespor (Ordu 19 Eylül)

13.00 Adıyaman 1954Kırşehir Belediyespor (Adıyaman Atatürk)

13.00 PazarsporOfspor (Arhavi İlçe)

13.00 Elaziz BelediyesporAlibeyköyspor (Gençlik Merkezi Sentetik Sahası)

13.30 Van Büyükşehir BelediyesporKemerspor 2003 (Van Atatürk)

13.30 DüzcesporKarşıyaka (Düzce 18 Temmuz)


3. Grup

Yarın:

13.30 BağcılarsporHalide Edip Adıvarspor (Bağcılar Mahmutbey)

19.00 KocaelisporGölcükspor (Kocaeli)

27 Ocak Pazar:

13.00 DiyarbekirsporTurgutluspor (Diyarbakır)

13.00 Bayburt İl Özel İdareFatsa Belediyespor (Bayburt Genç Osman)

13.00 CizresporAnkara Adliyespor (Cizre İlçe)

13.30 Karacabey BelediyesporMuğlaspor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker)

13.30 BucasporPayasspor (Yeni Buca)

13.30 Yeni Çorumspor1461 Trabzon (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

13.30 Serik BelediyesporAnagold 24 Erzincanspor (Serik İsmail Oğan)

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YAZARLAR

tümü
yukarı çık