Futbolda haftanın programı

Spor Toto Süper Lig ve Spor Toto 1. Ligde 5. hafta maçları oynanacak. TFF 2. Lig ve TFF 3. Ligde ise 3. hafta karşılaşmaları yapılacak.

Futbolda haftanın programı
  • 15 Eylül 2018, Cumartesi 0:01

İSTANBUL (AA) Futbolda Spor Toto Süper Lig ve Spor Toto 1. Lige 5. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek, TFF 2. Lig ve TFF 3. Ligde ise 3. hafta müsabakaları yapılacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

Spor Toto Süper Lig

Bugün:

21.00 GalatasarayKasımpaşa (Türk Telekom)

Yarın:

17.00 MKE AnkaragücüAkhisarspor (Afyonkarahisar Zafer)

20.00 GöztepeKayserispor (Bornova)

20.00 BeşiktaşEvkur Yeni Malatyaspor (Vodafone Park)

16 Eylül Pazar:

17.00 Demir Grup SivassporBüyükşehir Belediye Erzurumspor (Yeni 4 Eylül)

17.00 Medipol BaşakşehirAntalyaspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)

20.00 Çaykur RizesporBursaspor (Çaykur Didi)

20.00 Atiker KonyasporFenerbahçe (Konya Büyükşehir Belediye)

17 Eylül Pazartesi:

20.00 Aytemiz AlanyasporTrabzonspor (Bahçeşehir Okulları)

Spor Toto 1. Lig

Bugün:

20.00 GiresunsporAfjet Afyonspor (Giresun Atatürk)

Yarın:

17.00 İstanbulsporAdanaspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

20.00 Adana DemirsporHatayspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

16 Eylül Pazar:

17.00 BolusporAltay (Bolu Atatürk)

17.00 Kardemir KarabüksporOsmanlıspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

20.00 Gazişehir GaziantepAltınordu (Gaziantep)

20.00 DenizlisporEskişehirspor (Denizli Atatürk)

17 Eylül Pazartesi:

20.00 GençlerbirliğiTetiş Yapı Elazığspor (Yeni Eskişehir)

20.00 Balıkesirspor BaltokÜmraniyespor (Balıkesir Atatürk)

TFF 2. Lig

Kırmızı Grup

Yarın:

16.30 Fatih KaragümrükFethiyespor (Atatürk Olimpiyat)

16.30 Darıca GençlerbirliğiTuzlaspor (Darıca İlçe)

16.30 PendiksporKırklarelispor (Pendik)

16 Eylül Pazar:

16.00 TokatsporMenemen Belediyespor (Tokat Gaziosmanpaşa)

16.00 Konya Anadolu SelçuksporKahramanmaraşspor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)

16.30 BandırmasporZonguldak Kömürspor (Bandırma 17 Eylül)

16.30 Manisa Büyükşehir BelediyesporBUGSAŞ Spor (Mümin Özkasap Spor Tesisleri)

19.00 Tarsus İdmanyurduEtimesgut Belediyespor (Tarsus İlçe)

19.00 ŞanlıurfasporSivas Belediyespor (Şanlıurfa GAP)

Beyaz Grup

Yarın:

15.30 SarıyerAmed Sportif Faaliyetler (Yusuf Ziya Öniş)

16.00 HacettepeSakaryaspor (OSTİM)

16.30 BayrampaşaEyüpspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

16 Eylül Pazar:

16.00 KeçiörengücüGümüşhanespor (Ankara Aktepe)

16.00 Niğde AnadoluGaziantepspor (Niğde 5 Şubat)

16.00 Kastamonuspor 1966Ankara Demirspor (Gazi)

16.30 Bodrum Belediyesi Bodrumsporİnegölspor (Bodrum İlçe)

16.30 UTAŞ UşaksporManisaspor (Uşak 1 Eylül)

19.00 SamsunsporSancaktepe Belediyespor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

TFF 3. Lig

1. Grup

16 Eylül Pazar:

15.30 Hekimoğlu TrabzonErgene Velimeşespor (Ahmet Suat Özyazıcı)

15.30 Batman PetrolsporGebzespor (Batman 16 Mayıs)

15.30 YomrasporSilivrispor (Yomra İlçe)

15.30 Erzin BelediyesporNevşehir Belediyespor (Şehit Muhammet Oğuz Kılınç)

16.30 KörfezsporTire 1922 (Kocaeli Alparslan Türkeş)

16.30 Nazilli BelediyesporKozan Belediyespor (Nazilli İlçe)

16.30 Şile YıldızsporErbaaspor (Şile)

16.30 Büyükçekmece TepeciksporKarbel Karaköprü Belediyespor (Tepecik Şenol Güneş)

2. Grup

16 Eylül Pazar:

15.30 Elaziz BelediyesporEsenler Erokspor (Elazığ Atatürk)

15.30 Yeni OrdusporKızılcabölükspor (Ordu 19 Eylül)

15.30 Van Büyükşehir BelediyesporAlibeyköyspor (Van Atatürk)

15.30 Adıyaman 1954Altındağ Belediyespor (Adıyaman Atatürk)

16.00 DüzcesporPazarspor (Düzce 18 Temmuz)

16.30 Bergama BelediyesporOfspor (Bergama 14 Eylül)

16.30 KarşıyakaKemerspor 2003 (İzmir Atatürk)

16.30 Hüseyin Koçer İnşaat ÇatalcasporOsmaniyespor (Ziya Altınoğlu)

16.30 Sultanbeyli BelediyesporKırşehir Belediyespor (Maltepe Hasan Polat)

3. Grup

16 Eylül Pazar:

15.30 CizresporBucaspor (Cizre İlçe)

15.30 DiyarbekirsporHalide Edip Adıvarspor (Seyrantepe Spor Kompleksi)

15.30 Bayburt İl Özel İdareGölcükspor (Bayburt Genç Osman)

16.00 Ankara AdliyesporMuğlaspor (OSTİM)

16.00 Çorum BelediyesporFatsa Belediyespor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

16.30 Karacabey Belediyespor1461 Trabzon (Karacabey M. Fehmi Gerçeker)

16.30 BağcılarsporAnagold 24 Erzincanspor (Bağcılar Mahmutbey)

16.30 Serik BelediyesporPayasspor (Serik İsmail Oğan)

19.00 KocaelisporTurgutluspor (Kocaeli)

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık